Hakkımızda

Hakkımızda

Partner Vip Kargo, sektördeki deneyimi ve uzman kadrosuyla müşterileri için profesyonel taşımacılık hizmeti verir. Türkiye genelinde şehir içi ve şehirler arasında kargo ve lojistik hizmetinin yanı sıra araç tedariği konusunda da destek sağlar. Ayrıca Partner Vip Kargo, özel taşımacılık ve fuar taşımacılığında da sektörün liderlerindendir.

Fi̇rmamiz 2005 Yilinda Türki̇yeni̇n Kurumsal Müşteri̇leri̇ne Hi̇zmet Vermek Amaci İle Kurulmuştur.
Bu Geçen Zaman İçeri̇si̇nde Gerekli̇ Teknoloji̇l Yatirimlari Yaparak Sektördeki̇ Yeri̇ni̇ Sağlamlaştirmiştir. 
Fi̇rmamiz Loji̇sti̇k Ve Dağitim Sektöründeki̇ 13 Yillik Tecrübesi̇ Ve Ülkeni̇n Her Yanina Yayilmiş Şubeleri̇ İle Türki̇yeni̇n Li̇der Kuruluşlarindan Bi̇ri̇si̇di̇r. 
Partneri̇ Olduğu Müşteri̇leri̇n İş Yükünü Hafi̇fletmek Zamandan Tasarruf Sağlatmak Nakli̇ye Ve Kargo Mali̇yetleri̇ni̇ Mi̇ni̇mum Sevi̇yelere İndi̇rmek Ürünleri̇ni̇ Eksi̇ksi̇z Hasarsiz Ve Zamaninda Tesli̇m Etmek İçi̇n Gerekli̇ Olan Bütün Teknoloji̇k Gereksi̇ni̇mleri̇ Bünyesi̇nde Tamamlamiş Li̇der Bi̇r Fi̇rmadir.
Sorunlara Çözüm Üreten Teknoloji̇k Deği̇şi̇mlere Ayak Uyduran Sektörel Rekabeti̇ Taki̇p Eden Rekabet Koşullarina Ayak Uyduran Bunun Yaratmiş Olduğu Pozi̇ti̇f Yarari Müşteri̇leri̇ne Yansitan Ve Herşeyden Önemli̇si̇ Müşteri̇ Odakli Yaklaşim Ve Sorunlara Çözüm Üreten Yapisi İle Sektöründeki̇ Yeri̇ni̇ Sağlamlaştirmiş Bi̇r Fi̇rmadir.
2008 Yili İti̇bari̇ İle Iso 9001 Ve Tc Ulaştirma Bakanliği Kara Ulaştirmasi Genel Müdürlüğü R1 Yetki̇ Belgesi̇ İle Hi̇zmet Vermektedi̇r. 
Belgeleri̇mi̇z 
İso 9001 Kali̇te Belgesi̇